Sort results by
Sort results by

Novým ředitelem divize cukrovinek v Nestlé ČR a SR se stal Frederico Giorgio Marrano

Zpět na Tiskové Zprávy
Praha,

Frederico Giorgio Marrano se 1. července 2020 stal novým ředitelem divize cukrovinek v Nestlé Česko a Slovensko. Bude pokračovat v transformaci a premiumizaci portfolia cukrovinek s cílem posílení jejich pozic na trhu. Před nástupem do nové role zastával pozici marketingového manažera tabulkových čokolád a dárkových produktů Nestlé pro Evropu, Blízký východ a severní Afriku. Ve společnosti pracuje již od roku 2002.

Frederico-Giorgio-Marrano.jpg

Federiko začal svou kariéru v Nestlé v roce 2002 jako manažer pro rozvoj značky cukrovinek Baci Perugina v Itálii. Později přešel na pozici národního manažera pro klíčové zákazníky v obchodním oddělení. V letech 2011 až 2013 působil v USA jako oblastní manažer pro export. Poté se přesunul na pozici marketingového manažera pro všechny kategorie cukrovinek v Itálii, kde přispěl k transformaci italského trhu, přeorientoval organizaci a továrnu směrem k užšímu portfoliu s větším potenciálem. Od ledna se Federico připojil k evropskému týmu kategorie cukrovinek a vytvořil platformu pro tabulkové čokolády a dárkové produkty. Dne 1. července 2020 převzal pozici ředitele divize cukrovinek v České republice a na Slovensku. Zároveň se stal členem Leadership týmu cukrovinek Nestlé pro Evropu, Blízký východ a severní Afriku.

„Na všech svých pracovních pozicích Federico účinně transformoval podnikání společnosti Nestlé, a to díky svým znalostem a leadershipu, a také díky své intuici, neustálé energii a zaměření se na vyšší úspěch, což mu umožnilo vytvářet silné a vítězné týmy. Jsme velmi rádi, že budeme moci využít Federicovi zkušenosti v rámci jeho nového působení v České republice a na Slovensku,“ říká Torben Emborg, generální ředitel Nestlé Česko a Slovensko.


Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer pro korporátní komunikaci, [email protected], +420 724 420 148


Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podniká v 189 zemích světa, zaměstnává 328 000 zaměstnanců. Posláním Nestlé je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon jako je Nescafé nebo Nespresso až k místním značkám. Základem podnikání Nestlé je strategie rozvoje výživy, zdraví a vyváženého životního stylu. Společnost byla založena před více jak 150 lety ve švýcarském Vevey, kde dodnes sídlí. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia. Více na www.nestle.cz.