Sort by
Sort by

Vychutnejte si společně novou řadu ORION Rodinná se 100% udržitelným kakaem

Oblíbená značka čokoládových výrobků ORION přichází na trh s novou řadou ORION Rodinná. Tyto čokoládové tabulky jsou oproti klasickým větší, proto jsou zcela ideální pro sdílení se všemi členy rodiny – tedy s těmi, se kterými v tento moment trávíme nejvíce času. Navíc obsahují 100% udržitelné kakao, a jsou tedy šetrnou volbou v rámci dopadu na životní prostředí. Čokolády ORION Rodinná najdete ve svých oblíbených obchodech v 7 různých variantách, ze kterých si vybere opravdu každý.

orion-rodinna-s-udrzitelnym-kakaem.jpg

Čokoládové potěšení pro celou rodinu

Díky větší gramáži tabulek (135–150 g) si čokoládu vychutnají všichni členové rodiny a čtverečky vyzbydou opravdu na každého. V nové řadě najdete známé a oblíbené varianty, kterými jsou Hořká, Mléčná, s Lentilkami, JOJO bonbony nebo verzi Ledové kaštany. Pro ty, kteří naopak vyhledávají nové trendy v podobě vyššího obsahu kakaa a kombinace chutí různých typů čokolád, jsou pak ideální volbou úplně nové varianty Mléčno Hořká (48 % kakaa) a Hořko Mléčná (38 % kakaa).

100% udržitelné kakao

Celá čokoládová řada ORION Rodinná obsahuje 100% udržitelné kakao, které pochází z farem splňujících komplexní standardy udržitelného zemědělství. Kromě jejich skvělé chuti jsou tak ORION Rodinné čokolády ohleduplné i vůči životnímu prostředí. Značka ORION se dlouhodobě zaměřuje na péči o naše kořeny, proto je pro ni téma udržitelnosti klíčové. Proto postupně nahrazuje kakao ve svých výrobcích za jeho 100% udržitelnou alternativu a současně se věnuje dalším aktivitám přispívajícím k dlouhodobé udržitelnosti. Více informací o konkrétních krocích a činnostech v této oblasti najdete na www.orionpronas.cz


Kontakt pro média:
Robert Kičina, manažer korporátní komunikace, [email protected], +420 724 420 148