Sort by
Sort by

Inženýrství

Naši inženýři se podílejí na zlepšování procesů, provozní strategii a dalších výrobních projektech. Pomáhají zajistit, aby naše stroje a výrobní postupy byly vyhovující a bezpečné. Inženýři v Nestlé navíc řídí program kapitálových investic v hodnotě mnoha miliard švýcarských franků.

Inženýrství v Nestlé zahrnuje digitální operace, které garantují použití jen těch nejlepších technologií průmyslu 4.0. Inženýři v Nestlé mají také odpovědnost za snižování dopadů výroby na životní prostředí, a proto dodávají řešení a technologie v oblastech, jakými jsou recyklace plastů, obnovitelné zdroje energie, nulové emise uhlíku či opětovné využití vody.

engineering_wide

Koho hledáme

Hledáme technicky zdatné lidi, kteří jsou zapáleni do nových technologií a rádi by se stali součástí cesty digitální transformace.

Jste aktivní, kreativní a budete usilovat o to, aby naše podnikání směřovalo k zelenější a udržitelnější budoucnosti.

office-discussion-wide

Být lídrem v oblasti digitální transformace pro jednu z našich továren mi otevřelo oči v neefektivitě našich procesů. Uvědomil jsem si, jaký máme potenciál při usnadňování pracovních procesů. Díky digitalizaci můžeme plnit každodenní úkoly mnohem rychleji.

Micky
Micky
Aktuální příležitosti