Sort by
Sort by

Dodavatelský řetězec

Podporujte udržitelný růst 

Plánování poptávky a nabídky, zásobování či logistika? Výběr je na vás! Budete hrát rozhodující roli při zajišťování dostupnosti čerstvých produktů pro naše spotřebitele, ať už je nakupují v obchodě, nebo online.  

Týmy dodavatelského řetězce v Nestlé spolupracují se zákazníky a obchodními týmy na sladění a vývoji prognóz poptávky. Zajišťují, že materiály jsou získávány včas a zodpovědně. Naše týmy dodavatelského řetězce spolupracují s výrobou tak, aby naše síť měla správné dodávky produktů. Jsou zodpovědní za bezpečné, udržitelné a včasné skladování a dodání našich produktů zákazníkům a spotřebitelům. 

lady worker

Koho hledáme

Lidi, kteří dokážou navrhnout, naplánovat a realizovat efektivní příchozí a odchozí toky produktů, skladování zboží včas a za správnou cenu od přijetí zboží až po jeho spotřebu. 

Budete schopni pracovat napříč funkcemi s provozními a obchodními týmy a získávat bohaté znalosti o dodavatelském řetězci Nestlé.

man worker

Nákup

Přinášejte našim zákazníkům jen to nejlepší 

Vaší hlavní pracovní náplní bude evidence objednávek a realizace jejich nákupu. Naše nákupní týmy využívají přehled na trhu, inovace a osvědčené postupy přímo od dodavatelů.  

Působíme ve více než 40 zemích světa a zajišťujeme rovné pracovní podmínky pro každého změstnance. Čeká na vás jedinečná příležitost rozvíjet svou mezinárodní kariéru v oblasti nákupu. 

office

Koho hledáme

Lidi, kteří dobře komunikují a jsou schopni si vytvářet pozitivní vztahy na všech úrovních. 

careers-procurement-wide

Rád chodím do supermarketů a kontroluji složení výrobků. Je skvělé, že produkty, které nakupuji v rámci své práce, jsou k dostání v supermarketech. Díky tomu naše produkty konzumují spotřebitelé po celém světě každý den. 

Celine
Celine

Aktuální příležitosti

Zpět na začátek