Orion

   
Orion

 

ORION je symbolem pevné tradice, jedinečné kvality a originální chuti. Díky všem svým jedinečným a populárním čokoládovým produktům určeným pro děti i pro dospělé si značka vybudovala jasnou pozici na českém i slovenském trhu. Své výjimečné postavení si udržuje díky různým inovacím svých jednotlivých čokolád, tyčinek a řady dalších produktů, které mají vždy jedno společné: lahodnou a kvalitní čokoládu s nezaměnitelnou chutí, zpracovávanou podle vlastních, originálních receptur.

ORION tabulkové čokolády (základní řada)
Vyberte si tabulkovou čokoládu, která bude chutnat právě vám. Ať už je mléčná, hořká, bílá a nebo s náplní, všechny jsou vyrobeny jen z těch nejlepších ingrediencí dle originálních ORION receptur.

ORION mléčná čokoláda (TaJemná kakaová) v sobě ukrývá tajemství opravdové čokoládové chuti. Nová receptura potěší všechny milovníky mléčné čokolády, kteří vyhledávají bohatou čokoládovou chuť. Je vyrobena z čistě přírodních ingrediencí. Konzumace čokolád má svoje výhody a pocit štěstí je jednou z nich. Studie zjistily, že konzumace hořké čokolády uvolňuje endorfiny, které vyvolávají dobrý pocit. Navíc, čokoláda může stimulovat produkci serotinu, který se chová jako přírodní antidepresivum. Tak potěšte své blízké kouskem čokolády.