Orion

   
Orion

 

ORION je symbolem pevné tradice, jedinečné kvality a originální chuti. Díky všem svým jedinečným a populárním čokoládovým produktům určeným pro děti i pro dospělé si značka vybudovala jasnou pozici na českém i slovenském trhu. Své výjimečné postavení si udržuje díky různým inovacím svých jednotlivých čokolád, tyčinek a řady dalších produktů, které mají vždy jedno společné: lahodnou a kvalitní čokoládu s nezaměnitelnou chutí, zpracovávanou podle vlastních, originálních receptur.

ORION tabulkové čokolády (základní řada)
Vyberte si tabulkovou čokoládu, která bude chutnat právě vám. Ať už je mléčná, hořká, bílá a nebo s náplní, všechny jsou vyrobeny jen z těch nejlepších ingrediencí dle originálních ORION receptur.

ORION mléčná čokoláda (TaJemná kakaová) v sobě ukrývá tajemství opravdové čokoládové chuti. Nová receptura potěší všechny milovníky mléčné čokolády, kteří vyhledávají bohatou čokoládovou chuť. Je vyrobena z čistě přírodních ingrediencí. Konzumace čokolád má svoje výhody a pocit štěstí je jednou z nich. Studie zjistily, že konzumace hořké čokolády uvolňuje endorfiny, které vyvolávají dobrý pocit. Navíc, čokoláda může stimulovat produkci serotinu, který se chová jako přírodní antidepresivum. Tak potěšte své blízké kouskem čokolády.


Více informací na:

www.orioncokolada.cz