Cereálie

   
    Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, kdy tělo potřebuje   nastartovat metabolismus a doplnit živiny a energii po noční pauze. Neměli bychom tedy na pravidelné snídání zapomínat. Vhodnou formou snídaně mohou být cereálie, které obsahují celozrnnou mouku, vitamíny a minerální látky a v kombinaci s mléčným produktem dodají tělu důležité živiny pro úspěšný start dne.

DětskéDětské

Dětské cereálie Nestlé jsou rychlou a snadnou snídaní, kterou si vy i vaše děti oblíbíte. Jsou vyrobeny z celozrnné mouky a navíc obsahují důležité vitamíny a minerální látky.


Fitness

Cereálie Nestlé Fitness jsou skvělou volbou ke snídani! Jsou vyrobeny z celozrnné mouky a obsahují 5 vitamínů, železo a vápník. 


Pro celou rodinu

Kukuřičné lupínky s obsahem pěti vitamínů. Lupínky jsou vyrobeny z kukuřice vysoké kvality a kromě toho jsou obohaceny o vitamíny. Nestlé Corn Flakes a Gold Flakes představují snídaňovou variantu vhodnou pro celou rodinu. Nyní bez lepku.


CereálníCereální tyčinky

Cereální a müsli tyčinky Nestlé jsou vhodnou svačinkou pro děti i dospělé.

   

MARGOT Duo Kokos 50g – limitovaná edice

Nová limitovaná edice dvojvrstvá tyčinka Margot Duo Kokos. Atraktivní kombinace chutí – Margot, šťavnatá vrstva kokosu a čokoládové polevy osloví i ty nejnáročnější spotřebitele, kteří rádi experimentují a zkouší nové chutě.

   

I ty můžeš mít svoje vlastní MINI​

Soutěž probíhá v termínu od 25. 5. 2015 do 2. 7. 2015 v ČR a SR.
Více informací zde.