Cereálie

   
    Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, kdy tělo potřebuje   nastartovat metabolismus a doplnit živiny a energii po noční pauze. Neměli bychom tedy na pravidelné snídání zapomínat. Vhodnou formou snídaně mohou být cereálie, které obsahují celozrnnou mouku, vitamíny a minerální látky a v kombinaci s mléčným produktem dodají tělu důležité živiny pro úspěšný start dne.

DětskéDětské

Dětské cereálie Nestlé jsou rychlou a snadnou snídaní, kterou si vy i vaše děti oblíbíte. Jsou vyrobeny z celozrnné mouky a navíc obsahují důležité vitamíny a minerální látky.


Fitness

Cereálie Nestlé Fitness jsou skvělou volbou ke snídani! Jsou vyrobeny z celozrnné mouky a obsahují 5 vitamínů, železo a vápník. 


Pro celou rodinu

Kukuřičné lupínky s obsahem pěti vitamínů. Lupínky jsou vyrobeny z kukuřice vysoké kvality a kromě toho jsou obohaceny o vitamíny. Nestlé Corn Flakes a Gold Flakes představují snídaňovou variantu vhodnou pro celou rodinu. Nyní bez lepku.


CereálníCereální tyčinky

Cereální a müsli tyčinky Nestlé jsou vhodnou svačinkou pro děti i dospělé.

   

MAGGI Magic Asia Smažené nudle

CHUŤ Asie ve dvou variantách: s typickou chutí thajského kari (koriandr, kokosové mléko) a s příchutí sójové omáčky Teriyaki

   

„FANDI A VYHRAJ LÍSTKY“​

Soutěž probíhá v termínu od 7. 4. 2015 8:00:00 hod. do 10. 5. 2015 19:59:59 hod. v prodejnách na území ČR a SR. Více informací zde